دورهمی‌های ما:

دورهمی جشن پایان سال:

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

مراسم جشن پایان سال با حضور همکاران سیمرغ تجارت در محل سالن اجتماعات بانک تجارت برگزار شد. در آغاز مراسم محمد مهدی اسمعیلی، مدیر عامل شرکت سیمرغ تجارت ضمن برشمردن دست‌آوردهای شرکت در سال ۱۴۰۱، ظرفیت‌های توسعه و افق پیشروی شرکت در سال آتی را گسترده توصیف کرد و از زحمات همه همکاران در بخش‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد. در ادامه، دکتر داوودیان رئیس هیات مدیره شرکت نیز با تشکر از تلاش‌های بی‌وقفه همکاران سیمرغ تجارت، پیشرفت و موفقیت‌های آینده را مرحون مداومت و سخت کوشی مستمر ضمن همکاری و کار تیمی ساختارمند دانست.

در ادامه مراسم جشن پایان سال شرکت سیمرغ تجارت، گزارش عملکرد سه ماهه تمامی واحدها ارائه شد و از پرسنل برتر هر واحد با حضور مدیرعامل شرکت تقدیر بعمل آمد.

دورهمی شب یلدا:

۳۰/آذر/۱۴۰۱

مراسم جشن شب یلدا با حضور همکاران سیمرغ تجارت در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد. این مراسم ضمن پاسداشت آیین کهن سرزمین‌مان، فرصتی بود برای ارائه دست‌آوردهای واحدهای مختلف شرکت و همچنین تقدیر از کارکنان برتر هر واحد.

جلسه آنلاین

جلسه آنلاین تیم فنی:
رفع مشکل اضافه کردن ضامن دوم در “باجت”:

۲۶/آذر/۱۴۰۱

پنج‌شنبه ۲۴ آذر با تماس یکی از کاربران وام ازدواج آنلاین در “باجت” مشکل اضافه کردن ضامن دوم به اطلاع تیم فنی رسید. بلافاصله جلسه آنلاین تیم فنی برای بررسی علت بروز این خطا در اپلیکیشن برگزار شد. تیم فنی “باجت” مشکل را با موفقیت شناسایی کرد و مشخص شد که ضامن دوم معرفی شده، دارای اعتبار کافی نبوده و می‌بایست با ارسال پیامک این موضوع به کاربر اطلاع داده می‌شده که نشده، بنابراین با یک تماس تلفنی، علت بروز این خطا به کاربر عزیز “باجت”  توضیح داده شد. با تلاش بچه‌های تیم فنی از امروز این خطای اپلیکیشن دیگه مشاهده نخواهد شد.

در شرکت سیمرغ تجارت، ما هر روز با چالش‌ها و مشکلات مختلفی مواجه میشیم که با همکاری و همدلی بخوبی ازپسشون برمیایم. مهم نیست که تو شرکت حضور داشته باشیم یا نه چون میتونیم براحتی تو یه جلسه آنلاین غیر حضوری با همفکری هر مشکلی رو حل کنیم.

دورهمی روز برنامه‌نویس:

۲۲/شهریور/۱۴۰۱

دورهمی روز برنامه‌نویس شرکت سیمرغ تجارت در کافه عمارت گود برگزار شد. این رویداد بهانه‌ای شد برای تقدیر و تشکر از همکاران برنامه‌نویس ما که با تلاش شبانه‌روزی خود موفق شدند در مدت یک ماه و نیم نسخه اول اپلیکیشن “باجت” را توسعه دهند.

روز برنامه نویس