رونمایی خرید اعتباری(BNPL) :

۱۴ دی ۱۴۰۱

بانک تجارت خدمات خرید اعتباری ماهانه (BNPL) را با همکاری لندتک‌های ازکی‌وام و تارا رونمایی کرد. این محصول که توسط شرکت سیمرغ تجارت توسعه داده شده‌ است، امکان خرید حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های طرف قرارداد و پرداخت مبلغ خرید در پایان ماه را برای مشتریان فراهم کرده است.

به  گزارش روابط عمومی سیمرغ تجارت مراسم رونمایی از این محصول با حضور مدیران عامل بانک تجارت، گلرنگ (پلتفرم تارا)، از کی‌وام  و سیمرغ تجارت برگزار شد.

محمد مهدی اسمعیلی مدیر عامل شرکت سیمرغ تجارت با ارائه توضیحاتی در خصوص محصول خرید اعتباری ماهانه تجارت و نحوه دریافت، استفاده و تسویه آن روی پلتفرم «باجت»، بر سهولت ارائه این اعتبار نسبت به سایر ابزارهای تأمین مالی خرد که به‌صورت کاملاً غیرحضوری برای مشتریان بانک ارائه می‌شود، تأکید کرد.

یکی از دغدغه‌های امروزی مردم جامعه، مدیریت هزینه‌های ماهانه و امکان خرید در زمان حال و پرداخت وجه آن در آینده است. حالا محصول خرید اعتباری ماهانه تجارت آمده تا این دغدغه را برطرف کند. مشتری با استفاده از این محصول می‌تواند سبد متنوعی از کالا و خدمات مورد نیاز را تهیه و وجه آن را در پایان ماه، بدون پرداخت سود، تسویه کند. محصول خرید اعتباری ماهانه تجارت در فاز اول برای کارکنان سازمان‌ها در قالب بسته ویژه کارکنان (کارنو) طراحی شده و به‌نوعی مساعده‌ای برای مخارج جاری است که نیازی به مراحل طولانی تأمین مالی از طریق تسهیلات ندارد.

e namad Ecommerce symbol