آدرس ما

خیابان استاد نجات الهی خیابان اراک پلاک 48

تلفن

25961000– 021

فکس

88549420 – 021

سیمرغ تجارت
خدمات مبتنی بر بانکداری آنلاین
قبلی
بعدی

شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت به‌عنوان یکی از بازوهای اجرایی بانک تجارت در زمینه تهیه و صدور انواع کارت از جمله کارت برند مشترک، خدمات ارزشمندی را به سازمان­‌ها، نهادها و مؤسسات گوناگون ارائه می‌دهد.

 

کارت­‌های با برند مشترک یا Co-Branded چیست؟

کارت‌هایی هستند که برای ذینفعان سازمان­‌ها و شرکت­‌ها (مشتریان، کارکنان، نمایندگی‌­ها و…) ارزش افزوده ایجاد می‌کنند. این کارت‌­ها علاوه بر پوشش نیاز کسب‌و‌کار مشتریان می‌­توانند سایر نیازهای مالی و بانکی آنها را نیز برآورده کنند. در طراحی این نوع کارت‌­ها از طرح‌­های خاص و آرم مشتری به عنوان طرح قالب و آرم بانک صادرکننده استفاده می‌­شود.

 

مزایا:

افزایش وفاداری و رضایت مشتریان

تداعی مستمر نام و برند شرکت یا سازمان

فراهم شدن فرصت‌­های بازاریابی کارآمد

افزایش حس اعتماد مشتریان

بالا بردن حس تعلق کارکنان و افراد به برند سازمان

عدم نیاز به حمل کارت­‌های متعدد

 کاهش هزینه‌­های کسب‌وکار

جذب مشتریان جدید

فراهم شدن ابزار شناسایی و کنترل تردد کارکنان، دانشجویان و

 

کارت برند مشترک برای مراکز، سازمان­‌ها و کسب‌وکارهایی که دارای مشتریان و کارکنان زیاد با سطح تعاملات بالا هستند و یا روند رو به رشدی را برای کسب‌وکار صنعت خود پیش‌­بینی کرده‌اند، کارآمد بوده و یکی از راه­‌های ارتقاء کسب‌وکار به سطوح بالاتر است.

 

انواع کارت بانکی قابل ارائه به صورت Co-Brand

 

کارت‌های تک منظوره

کارت نقدی و خرید (بن کارت) کارت­‌های بانکی مغناطیسی هستند که علاوه بر قابلیت خدمات بانکی می‌توانند در قالب کارت با آرم مشترک بانک تجارت و مشتری سازمانی با طرح سفارشی‌سازی شده و در قالب کارت شناسایی کارکنان (با قابلیت درج مشخصات فردی و عکس پرسنلی) و مشتریان سازمانی ارائه گردند.

کارت هدیه با طرح سفارشی سازی شده بر اساس رویدادها و مناسبت‌­های مختلف جهت ارائه به کارکنان و یا مشتریان سازمان‌­های بزرگ می­‌باشد.

 

کارت­‌های چند منظوره

کارت مغناطیسی Desfire علاوه بر کاربردهای بانکی امکان استفاده جهت کیف پول الکترونیکی برای پرداخت‌­های خرد و سایر کاربری­‌ها مانند کارت شناسایی، کنترل تردد، حضور و غیاب و… را داراست.

کارت مغناطیسی Mifare تمامی قابلیت های بانکی و غیربانکی کارت مغناطیسی Desfire به جز کیف پول الکترونیک را داراست و برای شناسایی پرسنل، کنترل تردد و… نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.