دورهمی جشن پایان سال:

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

مراسم جشن پایان سال با حضور همکاران سیمرغ تجارت در محل سالن اجتماعات بانک تجارت برگزار شد. در آغاز مراسم محمد مهدی اسمعیلی، مدیر عامل شرکت سیمرغ تجارت ضمن برشمردن دست‌آوردهای شرکت در سال ۱۴۰۱، ظرفیت‌های توسعه و افق پیشروی شرکت در سال آتی را گسترده توصیف کرد و از زحمات همه همکاران در بخش‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد. در ادامه، دکتر داوودیان رئیس هیات مدیره شرکت نیز با تشکر از تلاش‌های بی‌وقفه همکاران سیمرغ تجارت، پیشرفت و موفقیت‌های آینده را مرحون مداومت و سخت کوشی مستمر ضمن همکاری و کار تیمی ساختارمند دانست.

در ادامه مراسم جشن پایان سال شرکت سیمرغ تجارت، گزارش عملکرد سه ماهه تمامی واحدها ارائه شد و از پرسنل برتر هر واحد با حضور مدیرعامل شرکت تقدیر بعمل آمد.

نمایشگاه بانکداری الکترونیک:

۱ الی ۲ اسفند ۱۴۰۱

نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. این همایش که با موضوع ارزش‌آفرینی دیجیتال در روزهای اول و دوم اسفندماه و به همت پژوهشکده پولی و بانکی برگزار گردید، فرصتی برای عرضه دست‌آوردهای صنعت بانکداری الکترونیک کشور بود. شرکت سیمرغ تجارت نیز با ارائه محصولات نوین خود در این همایش حضور داشت. محصولات نوینی که شرکت سیمرغ تجارت در این همایش عرضه کرد شامل اپلیکیشن باجت و پلتفرم بانکداری باز «آرک» می‌شود. اپلیکیشن باجت علاوه بر خدمات مختلف پرداخت خرد، بستری برای ارائه محصولات نوین بانک تجارت همچون وام ازدواج کاملاً آنلاین و خرید اعتباری BNPL است.

در این همایش، کارگاه‌ها و پنل‌های آموزشی در حوزه موضوعی ارزش‌آفرینی دیجیتال نیز برگزار شدند. فاطمه نریمانی، مدیر استودیو دیزاین سیمرغ تجارت در ارتباط با افتتاح حساب غیرحضوری و ارزش‌آفرینی دیجیتال جدیدترین اتفاقات و تحقیقات در این حوزه را تشریح کرد. همچنین عاطفه فتحی، معاونت توسعه کسب و کار شرکت، از محصول جدید سیمرغ تجارت، پلتفرم بانکداری باز بانک تجارت (آرک)، رونمایی کرد.

نمایشگاه تراکنش:

۲۶ الی ۲۸ دی ۱۴۰۱

هشتمین رویداد فناوری‌های مالی ایران در مرکز آفرینش‌های کانون و هتل لاله برگزار شد. در دومین روز این همایش، محمد مهدی اسمعیلی بنیزی، مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت با حضور در غرفه این شرکت ضمن ارائه محصولات نوآورانه‌ای همچون اپلیکیشن “باجت” و خدمت خرید اعتباری(BNPL) در نشست خبری به سوالات خبرنگاران در خصوص نحوه عملکرد این محصولات پاسخ داد.

رونمایی از خدمات خرید اعتباری (BNPL) در اپلیکیشن “باجت”:

۱۴ دی ۱۴۰۱

مراسم رونمایی از خدمت خرید اعتباری بانک تجارت با حضور مدیرعامل بانک تجارت، مدیران شرکت گلرنگ (پلتفرم تارا)، مدیران شرکت ماموت (پلتفرم ازکی‌وام) و مدیر عامل شرکت سیمرغ تجارت برگزار شد. این محصول که به‌وسیله شرکت سیمرغ تجارت توسعه داده شده‌است، در حال حاضر بروی پلتفرم اپلیکیشن “باجت” و با هدف افزایش قدرت خرید هموطنان عزیزمان ارائه شده است.

دورهمی شب یلدا:

۳۰ آذر ۱۴۰۱

مراسم جشن شب یلدا با حضور همکاران سیمرغ تجارت در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد. این مراسم ضمن پاسداشت آیین کهن سرزمینمان، فرصتی بود برای ارائه دست‌آوردهای واحدهای مختلف شرکت و همچنین تقدیر از کارکنان برتر هر واحد.

اجرای پایلوت وام ازدواج آنلاین در اپلیکیشن “باجت”:

۲۸ آبان ۱۴۰۱

مراسم رونمایی و اجرای پایلوت دریافت وام ازدواج کاملا آنلاین در اپلیکیشن “باجت”، با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک تجارت، مدیر عامل و مدیران ارشد سیمرغ تجارت در محل سالن شیشه‌ای بانک تجارت برگزار شد. در این آیین رونمایی، یک زوج جوان متقاضی وام ازدواج آنلاین، تمامی مراحل دریافت این تسهیلات را در اپلیکیشن “باجت” انجام داده و در انتها پیامک موفقیت انجام فرآیند وام ازدواج را دریافت کردند.

اجرای پایلوت وام ازدواج

دورهمی روز برنامه نویس:

۲۲ شهریور ۱۴۰۱

دورهمی روز برنامه‌نویس شرکت سیمرغ تجارت در کافه عمارت گود برگزار شد. این رویداد بهانه‌ای شد برای تقدیر و تشکر از همکاران برنامه‌نویس ما که با تلاش شبانه‌روزی خود موفق شدند در مدت یک ماه و نیم نسخه اول اپلیکیشن “باجت” را توسعه دهند.

روز برنامه نویس